Darbība

Kopš dibināšanas Baltic Ordo Templi patstāvīgi sadarbojas ar privātām un valsts struktūrām, ir realizējis virkni projektu. Mūsu prioritātes darbību virzieni ir labdarība un izglītība. Sadarbībā ar Rīgas pilsētas Sociālo dienestu tika realizēti projekti bērniem no nepilnām vai nelabvēlīgām ģimenēm. Tika vadīti paukošanās treniņi, tematiskās lekcijas un sacensības.

2014. gadā labdarības pasākuma „Martas Balle” ietvaros tika savākti līdzekļi, kas 2015. gada garumā ļāva vadīt bērnu treniņus dažos Rīgas bērnu namos. Šajā laikā 30 bērniem bija iespēja fiziski attīstīties un iepazīties ar bruņinieku un viduslaiku vēsturi. Šis projekts tika īstenots sadarbībā ar biedrību „Taureņa efekts”.

Balticum Ordo Templi vairakkārt piedalījās pilsētas pasākumos, piemēram, tādos kā „Maija Grafa Svētki”. Paralēli tam Latvijā, sākot ar 2012. gadu, mēs pārstāvējām mūsu valsti Templiešu Ordeņa starptautiskos pasākumos. Rezultātā izdevās iepazīties un apmainīties ar pieredzi ar mūsdienu Templiešiem no citām valstīm. Trīs reizes (2013., 2016. un 2018. gados) mēs sarīkojām un novadījām starptautiskās Templiešu konferences Latvijā.

Periodā no 2013. līdz 2018. gadam tika realizēts projekts „Vīriešu klubs AM”, kas tika virzīts uz vīriešu fizisko attīstību treniņos un apmācībās. Ordeņa biedriem regulāri tiek organizēti tematiskie ceļojumi un svētceļojumi vietās, kas saistītas ar Templiešiem un bruņinieku vēsturi gan Latvijas, gan Eiropas teritorijā, lai pētītu vēsturi vietās, kur tieši attīstījās vēstures notikumi.

Šie bija daži no mūsu darba virzieniem, bet noteikti svarīgākā sastāvdaļa mūsu darbībā ir kalpošanas prieks un saskarsme ar domubiedriem. Mēs ticam, ka kopā mēs varam palīdzēt Pasaulei kļūt labākai vietai!

Vive Dieu Saint Amour!